Najnowsze z tej kategorii:

  • EKOLA - odzież nie tylko sportowa!

    EKOLA! To okrzyk, jaki stosuje Paweł Kawiecki po wygranym pojedynku lub celnym pchnięciu. Jest to parafraza włoskiego wyrażenia 'eccola' które można przetłumaczyć, jako: ''This is it!''.

  • WIOSENNE ROZŚWIETLENIE WIBO

    Świeży i promienny wygląd to misja specjalna na nadchodzącą wiosnę. Zobacz co na ten sezon przygotowało Wibo i czym zachwyciła się Paulina Krupińska!

  • Idealny makijaż dla mamy

    Co możemy zrobić, żeby wyglądać i przede wszystkim czuć się pięknie bez poświęcania na to zbyt wielu cennych minut? Kilka rad dla zapracowanych mam na temat makijażu, który może ułatwić życie.

reklama sieci Google Adseans
 

Bubble shoes - buty, jakich jeszcze nie widziałaś!

Bubble Shoes to szaleństwo na punkcie kolorowych puszystych kuleczek. To one, w przeróżnych kombinacjach, zdobią buty wykonane z najwyższej jakości włoskich skór. A wystarczyło, że pewnego dnia kolorowy cukierek spadł ze stołu i zatrzymał się na bucie!

 

 

 

Tekst: Marcelina Czorny

Fot. Materiały prasowe

 

 

 

Jak wam się podobają Bubble Shoes? Te niezwykłe buty pewnie w krótkim podbiją serca wielbicielek mody. Odważne w swej stylistyce, skórzane obuwie to niezwykle kolorowe, zabąbelkowane czółenka, które dodadzą charakteru niejednej kreacji. Klasyczne wysokie obcasy Bubble Shoes obsypane zostały soczystymi miękkimi kulkami, nadającymi nie tylko fakturę, lecz również powodującymi, że cała struktura butów zyskuje futurystyczny i ekscentryczny charakter. Na jednej parze butów może znaleźć się nawet 1 000 kolorowych, miękkich kulek, które mocowane są ręcznie.

 

Bubble Shoes są więc propozycją idealną dla tych pań, które nie tylko lubią bawić się modą, lecz także nie obawiają się śmiałych stylizacji. Firma BUBBLE wprowadziła na początek 9 modeli czółenek w ramach kolekcji wiosna/lato 2013, w canach 720-850 zł.

Galeria0 komentarzy - Napisz Komentarz