Najnowsze z tej kategorii:

  • EKOLA - odzież nie tylko sportowa!

    EKOLA! To okrzyk, jaki stosuje Paweł Kawiecki po wygranym pojedynku lub celnym pchnięciu. Jest to parafraza włoskiego wyrażenia 'eccola' które można przetłumaczyć, jako: ''This is it!''.

  • WIOSENNE ROZŚWIETLENIE WIBO

    Świeży i promienny wygląd to misja specjalna na nadchodzącą wiosnę. Zobacz co na ten sezon przygotowało Wibo i czym zachwyciła się Paulina Krupińska!

  • Idealny makijaż dla mamy

    Co możemy zrobić, żeby wyglądać i przede wszystkim czuć się pięknie bez poświęcania na to zbyt wielu cennych minut? Kilka rad dla zapracowanych mam na temat makijażu, który może ułatwić życie.

reklama sieci Google Adseans
 

Nowości w drogerii - Hialuronowy mikrozastrzyk od Soraya

Dermatologia estetyczna od dawna wykorzystuje kwas hialuronowy w postaci zastrzyków do wypełniania zmarszczek i głębokich bruzd. 

 

 

Fot. Materiały prasowe

 

Inspirując się tymi zabiegami, marka SORAYA stworzyła Hialuronowy mikrozastrzyk - linię zaawansowanych kosmetyków, opartą na dwóch wzajemnie uzupełniających się strategiach, których połączenie zapewnia kompleksowe działanie poprawiające kondycję i odmładzające wygląd skóry.

Na linię składają się dwa kosmetyki:


1. Soraya Hialuronowy mikrozastrzyk Przeciwzmarszczkowy koncentrat kwasu hialuronowego na dzień i na noc (serum 100%)

 

To wyjątkowe serum dla kobiet, które od kosmetyku oczekują natychmiastowego efektu „lepszej skóry”. Koncentrat intensywnie nawilża naskórek, otacza go przyjemnym, wilgotnym kompresem i zapewnia natychmiastowe wygładzenie jego powierzchni. Pojawia się odczucie niezwykłego komfortu, a skóra staje się jedwabista w dotyku i  ładnie napięta. Regularnie stosowany redukuje zmarszczki.

Cena: 19,99 zł (30 ml)

 

2. Soraya Hialuronowy mikrozastrzyk Wygładzający krem z  transdermalnym kwasem hialuronowym na dzień i na noc 30+

 

Kosmetyk jest odpowiedni dla kobiet w wieku 30+, które chcą zadbać o utrzymanie cery w doskonałej kondycji, jak najdłużej zachować młodzieńczy, świeży wygląd, opóźnić procesy starzenia i zredukować pierwsze drobne zmarszczki. Dzięki formule HYDRO-ENERGIA, krem zapewnia efekt satynowej gładkości naskórka, intensywnie nawilża skórę, poprawia jej jędrność i sprężystość. Regularnie stosowany sprawia, że skóra zawsze wygląda promiennie i atrakcyjnie.

Cena: 19,99 zł (50 ml)


 

 

Źródło: Materiały prasowe

Galeria0 komentarzy - Napisz Komentarz