Najnowsze z tej kategorii:

  • Księżna Kate zostanie mamą po raz drugi!

    To już pewne - ogłoszono, że Księżna Kate jest w drugiej ciąży i za kilka miesięcy mały Jerzy będzie miał braciszka lub siostrę. Przyszła mama narzeka na mdłości.

  • Agnieszka Pilaszewska - Przez żołądek do serca

    To ona stoi za sukcesem kultowego już serialu - Przepis na życie. Wcześniej była aktorką, dziś jest sposobem na życie jest pisanie o życiu innych. Smakowity to przepis na szczęście!

  • Beyonce - dziecko szczęścia

    Amerykański magazyn People uznał Beyonce najpiękniejszą kobietą 2012 roku, a ona sama przyznaje, że właśnie teraz, po urodzeniu córeczki czuje się piękniejsza i szczęśliwsza niż kiedykolwiek.

reklama sieci Google Adseans
 

Księżna Kate zostanie mamą po raz drugi!

Wielka Brytania świętuje z okazji bardzo dobrej nowiny. Dziś - 8 września 2014 roku, czyli ponad rok po narodzinach pierwszego syna Księcia Williama i Księżnej Kate, rzecznik Pałacu poinformował, że para spodziewa się kolejnego dziecka.

 

 

Foto: Fotolia.com

Tekst: Redakcja

 

 

 

Od ślubu Kate Middleton z Williamem media czekały nieustannie w napięciu, kiedy pojawi się informacja o ciąży księżnej. Gdy już Brytyjczycy, którzy żywo interesują się tym, co dzieje się na dworze królewskim, otrzymali elektryzującą wiadomość, rozpoczęło sie kolejne szaleństwo. Wybierano imię dla potomka pary, robiono zakłady dotyczące płci dziecka, produkowano ogromne ilości drobiazgów. Można pozazdrościć Brytyjczykom ich pomysłowości i umiejętności tworzenia popytu na przedmioty związane z Royal Family.

 

Gdy 25 lipca 2013 roku Księżna Kate urodziła synka, przerywano wiadomości. Media starały się poznać wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu porodu i nowonarodzonego następcy tronu. Na szczęście rodzina królewska bardzo dba o swoją prywatność, więc Kate udało się urodzić bez paparazzi wiszących za oknem.

 

Dziś oficjalnie poinformowano, że para książęca spodziewa się kolejnego dziecka.

 

ZOBACZ POST NA FACEBOOKU

 

Jak można przeczytać na oficjalnym profilu Pałacu:

"Ich Królewskie Wysokości, Książę i Księżna Cambridge, są bardzo szczęśliwi, mogąc ogłosić, że księżna Cambridge spodziewa się drugiego dziecka".

Radość wyraziła już Królowa oraz członkowie obu rodzin. Poinformowano również, że Kate cierpi na poranne nudności i pozostaje pod opieką lekarzy Pałacu Kensington.

 

Życzymy zdrowia!

 

 

Galeria0 komentarzy - Napisz Komentarz