Najnowsze z tej kategorii:

  • To miało być zwykłe badanie USG

    Badanie USG to zawsze jest wyjątkowa chwila dla przyszłych rodziców: to czas kontaktu z małym człowiekiem, kiedy można go zobaczyć. Jednak to badanie zaskoczyło wszystkich!

  • Dzidziusiowy szał, czyli baby shower

    Przyszłe mamy coraz częściej świętują oczekiwanie na narodziny maleństwa. Jak zorganizować najlepsze przyjęcie Baby shower na świecie i otrzymać niespodziankę od nas?

  • ExpectingBaby na pomoc przyszłym mamom

    Dla przyszłej mamy bardzo ważna jest wiedza o tym, co dzieje się z jej organizmem i jak rozwija się jej dziecko. W tym celu powstała aplikacja mobilna ExpectingBaby.

reklama sieci Google Adseans
 

To miało być zwykłe badanie USG

W dzisiejszych czasach badania USG w ciąży wykonuje się co kilka tygodni. Zawsze jest to jednak wyjątkowa chwila dla przyszłych rodziców. Jednak to badanie zaskoczyło wszystkich!

 

Foto: Youtube.com

 

 

 

 

 

 

Badania USG bywają bardzo wzruszające - możesz obserwować, jak rozwija się dziecko: od maleńkiej "fasolki" do uśmiechniętego malca dotowego na przyjście na świat. To podczas badania rodzice liczą paluszki dziecka, doszukują się wskazówek dotyczących płci maleństwa i słyszą pierwsze bicie serca. Jakie musiało być zdumienie rodziców, gdy - poza tym, co zwykle oglądali na monitorze - zobaczyli swoje dziecko klaszczące w dłonie do śpiewanej mu piosenki!
Obejrzyj ten niezwykły filmik.
 
Czy pamiętasz jakieś niezwykłe momenty z własnej ciąży?

Galeria0 komentarzy - Napisz Komentarz