Najnowsze z tej kategorii:

  • EKOLA - odzież nie tylko sportowa!

    EKOLA! To okrzyk, jaki stosuje Paweł Kawiecki po wygranym pojedynku lub celnym pchnięciu. Jest to parafraza włoskiego wyrażenia 'eccola' które można przetłumaczyć, jako: ''This is it!''.

  • WIOSENNE ROZŚWIETLENIE WIBO

    Świeży i promienny wygląd to misja specjalna na nadchodzącą wiosnę. Zobacz co na ten sezon przygotowało Wibo i czym zachwyciła się Paulina Krupińska!

  • Idealny makijaż dla mamy

    Co możemy zrobić, żeby wyglądać i przede wszystkim czuć się pięknie bez poświęcania na to zbyt wielu cennych minut? Kilka rad dla zapracowanych mam na temat makijażu, który może ułatwić życie.

reklama sieci Google Adseans
 

WIOSENNE ROZŚWIETLENIE WIBO

Świeży i promienny wygląd to misja specjalna na nadchodzącą wiosnę. Stawiamy na romantyczny i delikatny make-up w dziewczęcym stylu. Nie może w nim zabraknąć zalotnych romantycznych rzęs, delikatnych muśniętych błyskiem ust i naturalnych kolorów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: materiały prasowe

 

 

Pamiętajmy o precyzyjnym wytuszowaniu rzęs maskarą PANORAMIC, a spektakularny efekt gwarantowany. Malujmy je od nasady po całej długości aż po same końce. Warto także połączyć subtelność z modnym akcentem rozświetlonych i podkreślonych kości policzkowych, delikatnie muśniętych rozświetlaczem i pudrowym różem. Pamiętajmy jednak, aby musnąć rozświetlaczem tylko kości policzkowe, grzebiet nosa i lekko skronie.

Obowiązkowym wykończeniem wiosennego looku jest delikatny manicure, subtelny i kobiecy efekt zagwarantują stylizacje ,,french” oraz spektakularne struktury lakierów z piaskowym efektem. Nie zabraknie jednak również soczystych kolorów lakierów Hello Summer.

 

Źródło: materiały prasowe

Galeria0 komentarzy - Napisz Komentarz