Najnowsze z tej kategorii:

  • EKOLA - odzież nie tylko sportowa!

    EKOLA! To okrzyk, jaki stosuje Paweł Kawiecki po wygranym pojedynku lub celnym pchnięciu. Jest to parafraza włoskiego wyrażenia 'eccola' które można przetłumaczyć, jako: ''This is it!''.

  • WIOSENNE ROZŚWIETLENIE WIBO

    Świeży i promienny wygląd to misja specjalna na nadchodzącą wiosnę. Zobacz co na ten sezon przygotowało Wibo i czym zachwyciła się Paulina Krupińska!

  • Idealny makijaż dla mamy

    Co możemy zrobić, żeby wyglądać i przede wszystkim czuć się pięknie bez poświęcania na to zbyt wielu cennych minut? Kilka rad dla zapracowanych mam na temat makijażu, który może ułatwić życie.

reklama sieci Google Adseans
 

EKOLA - odzież nie tylko sportowa!

EKOLA! To okrzyk, jaki stosuje Paweł Kawiecki po wygranym pojedynku lub celnym pchnięciu. Jest to parafraza włoskiego wyrażenia "eccola", które można przetłumaczyć, jako: "This is it!".

 

 

 

 

 

 

 

Foto: materiały prasowe


Od niedawna EKOLA! to także nazwa marki odzieżowej, która powstała dość niewinnie i bardzo spontanicznie. Wszystko zaczęło się dwa lata temu, kiedy wspomniany wyżej szermierz – twórca i właściciel marki, uszył stroje sportowe dla siebie i kolegów z Reprezentacji Polski we florecie. Miały być one przede wszystkim wygodne (używane m.in. podczas długich podróży na turnieje), ale także ładne, dobrze wykonane i inne niż te, których używali do tej pory. Zawodnicy postanowili zaopatrzyć się w nie we własnym zakresie, jako dodatek do tych, które otrzymują od federacji. Obecnie EKOLA! jest już oficjalnym partnerem Polskiego Związku Szermierczego. Stroje tej marki nosi cała reprezentacja.
Innym projektem firmy są bluzy dla zakochanych. Ich nazwa to EVOL, czyli LOVE pisane od tyłu :)
Pomysł jest prosty, ale bardzo romantyczny: oferta obejmuje dwie bluzy dresowe. Na każdej z nich jest połówka serca. Gdy partnerzy są objęci, to z połówek, na ich plecach tworzy się całe serce.
EKOLA! to jednak nie tylko odzież sportowa. Obecnie powstaje nowa kolekcja. Tym razem będą to ubrania bardziej casualowe, niż sportowe. Przy ich produkcji oprócz dzianin pojawią się również bardziej eleganckie tkaniny. Niemniej elementy sportu (a dokładnie szermierki) również się w nowej kolekcji znajdą. Szermierka, to w końcu bardzo elegancki i piękny sport. Chcemy wydobyć najpiękniejsze elementy i kroje strojów do fechtunku i zaszczepić je do ubrań noszonych na co dzień. Stay tuned! Efekty wkrótce!

Źródło: materiały prasowe

Galeria0 komentarzy - Napisz Komentarz