Najbliższe spotkania

  • Brzuszkowe spotkania - Harmonogram na 2015 rok

    Zapraszamy wszystkie Lady Mamy, które są w ciąży, na kolejne "Brzuszkowe spotkania"! Ciekawe tematy dotyczące dziecka i kobiety, specjaliści i wspaniała atmosfera - wszystko to odnajdziecie na naszych spotkaniach. Na bieżąco informujemy, kiedy i do jakich miast zawitamy z naszymi spotkaniami w ro...

  • Brzuszkowe spotkanie - Sopot, 19 kwietnia 2015 ODWOŁANE

    Jeśli jesteś w ciąży, zapraszamy Cię na nasze spotkanie! Uwaga! Teraz możesz potwierdzić swój udział jednym kliknięciem! Aby zapisać się na spotkanie, należy zalogować się do serwisu i wybrać opcję "Biorę udział". Wstęp na spotkanie dla osób, które otrzymają od nas zaproszenie. Mamy małych dzi...

Najczęściej oglądane

reklama sieci Google Adseans

Najnowsze

STOP
1
2
3
4
5

Wodne ferie, czyli półkolonie pływackie SmartFun 2016

Nauka i doskonalenie pływania, warsztaty edukacyjno-rozwojowe oraz wyjście na zajęcia akrobatyczne do JumpCity - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają dzieci podczas kolejnej edycji wyjątkowych półkolonii zimowych SmartFun w okresie Ferii Zimowych 2016!

3 MIASTO NA ROLKACH - aktywnie spędź weekend ze swoją rodziną :)

Już 22 sierpnia na terenie MTG AMBER EXPO rozpocznie się wielka zabawa dla wszystkich miłośników sportów wrotkarskich. Serdecznie zapraszamy na VII edycję jednej z największych imprez rolkarskich w Polsce - Maratonu Sierpniowego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku! .

Idee Kaffee- naturalnie pobudza i nie drażni żołądka.

Kawa dzięki zawartej w niej kofeinie od setek lat jest naturalnym źródłem pobudzenia. Dodaje energii, zwiększa koncentrację, pobudza przemianę materii, zwiększa wytrzymałość. Tradycyjna kawa zawiera jednak około 1000 substancji drażniących. Idee Kaffee jest inna.

Wózek do joggingu? To jest coś!

Kiedy biegniemy, czujemy się wolni. Pobiegniesz raz, będziesz biegał zawsze. Śmiało, poruszaj się swobodnie, nawet, gdy prowadzisz wózek z dzieckiem.

sposoby na nudę

wspólne gotowanie

kolorowanki/wycinanki

ruch to zdrowie