Najczęściej oglądane

reklama sieci Google Adseans

Ostatnio dodane

STOP
1
2
3
4
5

To miało być zwykłe badanie USG

Badanie USG to zawsze jest wyjątkowa chwila dla przyszłych rodziców: to czas kontaktu z małym człowiekiem, kiedy można go zobaczyć. Jednak to badanie zaskoczyło wszystkich!

Dar zgrabnych rąk, czyli jak wspiera doula.

Zadaniem douli jest emocjonalne i fizyczne wspieranie podczas porodu, podążanie za kobietą i stałe bycie przy rodzącej aż do momentu narodzin dziecka. Czy jej obecność jest potrzebna?

Chcesz zostać tatą? Zmień dietę. To co jesz, wpływa na płodność

Od czego zacząć dietę płodności? Jak powinien się odżywiać mężczyzna, aby zwiększyć szanse swoich plemników w wyścigu życia do zapłodnienia?

Dzidziusiowy szał, czyli baby shower

Przyszłe mamy coraz częściej świętują oczekiwanie na narodziny maleństwa. Jak zorganizować najlepsze przyjęcie Baby shower na świecie i otrzymać niespodziankę od nas?

ExpectingBaby na pomoc przyszłym mamom

Dla przyszłej mamy bardzo ważna jest wiedza o tym, co dzieje się z jej organizmem i jak rozwija się jej dziecko. W tym celu powstała aplikacja mobilna ExpectingBaby.

Ciąża

Poród

Połóg

  • Połóg, czyli pierwsze tygodnie po porodzie

    Po porodzie w organizmie kobiety zachodzi wiele zmian. Dlatego przyszłe mamy powinny zrobić wszystko, aby przygotować do połogu nie mniej, niż do samego porodu.
  • Baby blues

    Trudne chwile po porodzie to nie jest wymysł, ale poważny problem, który wielu mamom nie pozwala cieszyć się w pełni z narodzin dziecka. Zacznijmy mówić głośno – to może być baby blues.

Strefa taty