Najbliższe spotkania

  • Brzuszkowe spotkania - Harmonogram na 2015 rok

    Zapraszamy wszystkie Lady Mamy, które są w ciąży, na kolejne "Brzuszkowe spotkania"! Ciekawe tematy dotyczące dziecka i kobiety, specjaliści i wspaniała atmosfera - wszystko to odnajdziecie na naszych spotkaniach. Na bieżąco informujemy, kiedy i do jakich miast zawitamy z naszymi spotkaniami w ro...

  • Brzuszkowe spotkanie - Sopot, 19 kwietnia 2015 ODWOŁANE

    Jeśli jesteś w ciąży, zapraszamy Cię na nasze spotkanie! Uwaga! Teraz możesz potwierdzić swój udział jednym kliknięciem! Aby zapisać się na spotkanie, należy zalogować się do serwisu i wybrać opcję "Biorę udział". Wstęp na spotkanie dla osób, które otrzymają od nas zaproszenie. Mamy małych dzi...

Najczęściej oglądane

reklama sieci Google Adseans

Najnowsze

STOP
1
2
3
4
5

Czy łatwo porwać dziecko? Niestety - łatwiej niż nam się wydaje.

Pewien wideobloger udowadnia, że rodzice nie mogą się nigdy czuć pewnie. To co dzieje się na tym filmie, powoduje przerażenie w oczach rodziców.

To miało być zwykłe badanie USG

Badanie USG to zawsze jest wyjątkowa chwila dla przyszłych rodziców: to czas kontaktu z małym człowiekiem, kiedy można go zobaczyć. Jednak to badanie zaskoczyło wszystkich!

Mama, tata na godzinę

Okazuje się, że jakościowego czasu, który obejmuje nie tylko opiekę nad dzieckiem, ale przede wszystkim wspólną naukę, zabawę bądź czytanie, jest bardzo mało. Jak mało?

Czy choroby zakaźne powrócą na nasze własne życzenie?

Wydawać by się więc mogło, że nic bardziej nie ucieszy rodziców i lekarzy niż fakt, że dziecko dzięki odpowiedniej profilaktyce nie zachoruje na groźną chorobę zakaźną.

Lady Mama pisze: Wszyscy jesteśmy różni

Skąd ten wpis? Kilka dni temu stałam na przystanku, czekając na autobus. Obok grupka młodzieży bardzo dobrze się bawiła, wyśmiewając swojego kolegę, a raczej jego tuszę i ubranie.

Niemowlę

mam roczek

strefa dwulatka

strefa trzylatka

wychowanie

zdrowie i pielęgnacja