Najbliższe spotkania

 • Brzuszkowe spotkania - Harmonogram na 2015 rok

  Zapraszamy wszystkie Lady Mamy, które są w ciąży, na kolejne "Brzuszkowe spotkania"! Ciekawe tematy dotyczące dziecka i kobiety, specjaliści i wspaniała atmosfera - wszystko to odnajdziecie na naszych spotkaniach. Na bieżąco informujemy, kiedy i do jakich miast zawitamy z naszymi spotkaniami w ro...

 • Brzuszkowe spotkanie - Sopot, 19 kwietnia 2015 ODWOŁANE

  Jeśli jesteś w ciąży, zapraszamy Cię na nasze spotkanie! Uwaga! Teraz możesz potwierdzić swój udział jednym kliknięciem! Aby zapisać się na spotkanie, należy zalogować się do serwisu i wybrać opcję "Biorę udział". Wstęp na spotkanie dla osób, które otrzymają od nas zaproszenie. Mamy małych dzi...

Najczęściej oglądane

reklama sieci Google Adseans

Ostatnio dodane

STOP
1
2
3
4
5

Księżna Kate zostanie mamą po raz drugi!

To już pewne - ogłoszono, że Księżna Kate jest w drugiej ciąży i za kilka miesięcy mały Jerzy będzie miał braciszka lub siostrę. Przyszła mama narzeka na mdłości.

Oscara nie zdobywa się w pojedynkę - Natalia Wodyńska-Stosik

Mówią: gdy nie chcesz – znajdziesz powód, ale gdy chcesz – znajdziesz sposób. Tej zasady się trzymam - mówi Natalia Wodyńska-Stosik, TriMama

Wczoraj, dziś czy jutro – po czyjej stronie jesteś?

Odrzucenie myślenia o przeszłości i porównywania minionych chwil może pozwolić na głębsze, korzystniejsze przeżywanie naszego życia. Jak radzić sobie z czasem?

Gala Pozytywnej Egoistki 2013

Po raz drugi zapraszamy Cię na inspirujące warsztaty w ramach spotkania dla kobiet, które pragną poznać swoje „ego” i świadomie zadbać o siebie. W tym roku nagrodę odbierze Grażyna Dobroń.

Wypocznij na urlopie - łatwiej powiedzieć niż zrobić?

Psychologowie przestrzegają przed ciągłym pędem do przodu. Coraz mniej z nas potrafi odpoczywać na urlopie, a także poświęcać swoją uwagę temu co TU i TERAZ.

Portrety

Rozwój osobisty

Psychologia i życie

 • I żyli długo i szczęśliwie

  Przesądy ślubne potrafią mocno skomplikować życie młodej parze podczas przygotowań i w trakcie samej ceremonii. Skąd się biorą i jak sobie z nimi radzić, gdy spadnie deszcz lub bierzemy ślub w lipcu?
 • Mocny film z ważnym przesłaniem

  Obejrzyjcie go koniecznie, bo to jedna z najlepszych na świecie kampanii dotyczących bezpieczeństwa na drogach i znaczenia naszych decyzji. O czym rozmawiają ci mężczyźni?

Okiem lady