Najbliższe spotkania

 • Brzuszkowe spotkania - Harmonogram na 2015 rok

  Zapraszamy wszystkie Lady Mamy, które są w ciąży, na kolejne "Brzuszkowe spotkania"! Ciekawe tematy dotyczące dziecka i kobiety, specjaliści i wspaniała atmosfera - wszystko to odnajdziecie na naszych spotkaniach. Na bieżąco informujemy, kiedy i do jakich miast zawitamy z naszymi spotkaniami w ro...

 • Brzuszkowe spotkanie - Sopot, 19 kwietnia 2015 ODWOŁANE

  Jeśli jesteś w ciąży, zapraszamy Cię na nasze spotkanie! Uwaga! Teraz możesz potwierdzić swój udział jednym kliknięciem! Aby zapisać się na spotkanie, należy zalogować się do serwisu i wybrać opcję "Biorę udział". Wstęp na spotkanie dla osób, które otrzymają od nas zaproszenie. Mamy małych dzi...

 • Brzuszkowe spotkanie - Bydgoszcz, maj 2015

  Jeśli jesteś w ciąży, zapraszamy Cię na nasze spotkanie! Uwaga! Teraz możesz potwierdzić swój udział jednym kliknięciem! Aby zapisać się na spotkanie, należy zalogować się do serwisu i wybrać opcję "Biorę udział". Wstęp na spotkanie dla osób, które otrzymają od nas zaproszenie.

Najczęściej oglądane

reklama sieci Google Adseans

Najnowsze

STOP
1
2
3
4
5

Jak obniżyć rachunki za prąd?

Czy wiesz, ile prądu zużywają różne urządzenia elektryczne w twoim domu? Być może kilka prostych zmian, o których piszemy, pozwoli ci zaoszczędzić nawet kilkaset złotych rocznie, wystarczy tylko ...

Bez paszportu daleko z dzieckiem nie wyjedziesz

Na zagranicznym wyjeździe nie tylko dorosły, ale i dziecko powinno posiadać dowód tożsamości w postaci dowodu osobistego lub paszportu. Jak wyglądają formalności?

Nie wyrzucaj wakacji do kosza!

Wciąż szukasz w swoim domowym budżecie pieniędzy na wakacje, wymarzony aparat lub kurs językowy? Przekonasz się, że prawdopodobnie wyrzucasz je co miesiąc do kosza. Jak? Przeczytaj i dowiedz się!

Moja Mama Gadżeciara, czyli TOP 5 gadżetów dla kobiet

Kobiety na całym świecie coraz chętniej sięgają po gadżety i technologiczne nowinki. Co warto kupić na Dzień Matki, by trafić w gust obdarowanej osoby? Podpowiada serwis agito.pl

Wizyta u lekarza, czyli o prawach pacjenta

Aby oswoić się z rakiem, powinniśmy szukać wiedzy na jej temat we wszystkich dostępnych źródłach i dzielić się nią z lekarzem. Jakie są nasze prawa, jako pacjentów?

na 4 koła

technologia i gadżety

prawo

w krainie pieniadza

 • Nie wyrzucaj wakacji do kosza!

  Wciąż szukasz w swoim domowym budżecie pieniędzy na wakacje, wymarzony aparat lub kurs językowy? Przekonasz się, że prawdopodobnie wyrzucasz je co miesiąc do kosza. Jak? Przeczytaj i dowiedz się!
 • Zapanuj nad domowym budżetem

  Brakuje ci pieniędzy na przyjemności? Planujesz jakiś zakup od dłuższego czasu i nie możesz znaleźć środków? Zapanuj nad swoimi wydatkamii nie przejadaj marzeń!